Protein z výběrového evropského zlatého hrachu

 

100% přírodní rostlinný protein bez alergenů je skvělý pro každého.

Se svým vysokým obsahem proteinu a zároveň nízkým obsahem sacharidů a tuků Clean Lean Protein podporuje zdravou kontrolu hmotnosti a pomáhá tělu se rychleji zotavit.

 • Clean Lean Protein - All natural, 100% vegetable

  Zcela přírodní, 100% rostlinný a bez alergenů

  Clean Lean Protein má nejvyšší obsah rostlinného proteinu na světě - a je vhodný i pro Paleo dietu.

  Bez alergenů a skvělý pro celou rodinu. Žádný lepek, mléko, sója, ořechy nebo vejce. Žádné výplně, přídavné nebo konzervační látky. Žádný přidaný cukr nebo umělá sladidla. Jen čistý, prvotřídní protein z evropského zlatého hrachu s vynikajícími přírodními příchutěmi.


 • Clean Lean Protein - Premium European Quality

  Nejvyšší evropská kvalita

  Zlatý hrách je ze 100% pěstován a zpracován v Evropě.

  Clean Lean Protein je vyroben z čistého evropského zlatého hrachu pěstovaného v severní Francii, je zpracován a smíchán v nejvyšší kvalitě v Belgii. Držíme se přísných podmínek při růstu, náročných testovacích postupů a zpracovávání bez použití chemických látek, abychom zajistili nejvyšší kvalitu a bezpečnost našich výrobků.


 • Clean Lean Protein - Complete for energy & recovery

  Komplexní protein pro regeneraci a energii

  Obsahuje nejen všech devět esenciálních aminokyselin.

  Protein je nezbytný pro udržení zdravé hladiny energie a pro obnovu a regeneraci svalů a tkání těla. Clean Lean Protein má zvlášť vysoký obsah glutaminu, který má zásadní význam pro obnovu svalové hmoty po cvičení a prevenci její ztráty během stárnutí.


 • Clean Lean Protein - Healthy weight management

  Zdravá kontrola hmotnosti

  S vysokým obsahem proteinu, a zároveň s velmi nízkým obsahem tuků a cukrů.

  Ideální pro regulaci tělesné hmotnosti, Clean Lean Protein je zdravější způsob, jak si udržet pocit nasycení po delší dobu. S téměř 90ti% obsahem proteinu poráží maso, ryby, drůbež nebo vejce a je na stejné úrovni jako syrovátka - ale bez všech cukrů a umělých přísad.


 • Clean Lean Protein - Look & Feel your best

  Vypadejte a ciťte se co nejlépe

  Základní každodenní živina.

  Nedostatečné množství proteinu může vést ke svalovému úbytku, letargii, suché kůži, špatnému trávení a podrážděnosti. Konzumace většího množství proteinu a méně sacharidů spouští produkci dopaminu bez potřeby tvorby inzulínu. To pomáhá vyrovnávat hladinu cukru v krvi, což vás zanechá méně podrážděné a v lepší náladě.


 • Clean Lean Protein - Easy to Digest & Absorb

  Lehce se tráví a vstřebá

  98 procentní stravitelnost

  Pracuje na obnovení vaší energie a duševní pohody – bez nepříjemných pocitů v žaludeční oblasti. Žádný pocit nadýmání nebo zažívací potíže, které jsou často spojeny s jinými typy proteinových doplňků.


 • Clean Lean Protein - The Alkaline Advantage

  Je zásaditý

  S pH 7,8 je jedním z mála existujících zásaditých proteinů.

  Podporou rovnováhy pH ve vašem těle můžete pomoci očistit svůj systém, zlepšit hustotu kostí a zpozdit nahromadění kyseliny mléčné během cvičení.


 • Clean Lean Protein - Mixes Smoothly & Tastes Great!

  Mísí se lehce a chutná skvěle!

  Rychle připravený, v pěti vynikajících přírodních příchutích.

  Posilte svá smoothie, muffiny nebo jen protřepejte a vypijte. S přirozeně mírně sladkou chutí vytváří Clean Lean Proteinu hladkou texturu a umožňují snadné mísení. K dostání v příchutích jemná vanilka, čokoláda, lesní jahoda, hebké cappuccino a čistě přírodní.


Clean Lean Protein je světově nejefektivnější rostlinný protein. Je lehce stravitelný, s nízkým obsahem alergenů a extrémně nízkým obsahem sacharidů.

Nemáme co skrývat

Seznam přísad

Všechno je to o perfektním hrášku

Skromný hrách je dokonalým zdrojem rostlinných proteinů.
A Clean Lean Protein používá pouze dokonalý, výběrový, evropský zlatý hrách.
Clean Lean Protein je světově nejefektivnější rostlinný protein. Je lehce stravitelný, s nízkým obsahem alergenů a extrémně nízkým obsahem sacharidů.

Cliff Harvey ND, Dip.Fit, HBT, Adv.Psych-K, naturopat

Jak používat Clean Lean Protein

Clean Lean Protein je nejlépe užívat denně, s příslušným počtem porcí, které jsou vhodné pro váš jídelníček a životní styl.

Nedávné příspěvky

Recepty a články o Clean Lean Protein

Cliff Harvey

Význam bílkovin v aktivním životním stylu

Myslím, že v dnešní době téměř každý ví, že „potřebuje“ bílkoviny, při mých přednáškách a seminářích však stále dostávám otázky jako: „Co když v důsledku konzumace bílkovin přiberu?“, nebo „Nenarostou mi v důsledku nadměrné konzumace bílkovin příliš velké svaly?“. A zatímco většina z nás ví, že potřebujeme jíst „dostatek“ bílkovin, méně lidí už si uvědomuje, kolik znamená „dost“ – […]

Prohlédněte si

Co obsahuje Clean Lean Protein?