O Nuzestu

Náš příběh a lidé, kteří stáli za vznikem Nuzestu – Výživy pro život.

Proč se zrodil Nuzest?

Náš příběh začal v roce 2005, kdy mé třiadvacetileté dceři diagnostikovali roztroušenou sklerózu.

Požádal jsem o radu experty po celém světě - od neurologů a vědců až po odborníky, kteří se zabývají přírodní medicínou. Potvrdili, že pro mou dceru je nezbytná komplexní zdravá výživa a životní styl.

A právě to stálo u zrodu toho, co je dnes Nuzest - Výživa pro život.

Trevor Bolland, zakladatel Nuzestu

Naše cesta

Na svých cestách jsme se seznámili s Dr. Robertem Verkerkem PhD, zakladatelem Alliance for Natural Health International (ANH-Intl), a jeho kolegyní, psychoneuroimunoložkou a odbornicí v oblasti funkční medicíny, Meleni Aldridge.

Spojili jsme je s nejlepšími odborníky na přírodní medicínu Cliffem Harveym (praktickým lékařem z Nového Zélandu) a Kirou Sutherland (vedoucí nutriční medicíny v australském Nature Care College).

Společně s nimi jsme vyvinuli Nuzest - který spojuje to nejlepší z vědy o výživě a přírodní medicíny.

Naše výrobky

Nuzest produkty jsme vyvinuli s cílem zaplnit nutriční mezery. Ty jsou způsobené potravinami s nedostatkem živin, stresujícím životním stylem a špatnými stravovacími návyky.

Každá složka a její forma v našich výrobcích má své opodstatnění. Složení pravidelně upravujeme tak, aby naše produkty byly vždy v souladu s aktuálním výzkumem.

Naše filozofie

Naše produkty jsou založené na skutečných potravinách. Zpracováváme je tak, aby si udržely to nejlepší, co obsahují. Receptury aktualizujeme dle vývoje vědy o výživě.

Používáme pouze kvalitní ingredience z ověřených zdrojů. Takové, které bychom vybrali sami pro sebe. Nad to je každá šarže našich produktů nezávisle testována.

Náš tým

Zakladatelé

Tým zodpovědný za složení a vývoj výrobků

Místní tým

Clean Lean Protein je čistý, dobře chutná a vhodný pro vegany. Kdyby nebylo Nuzestu, nebyl bych schopen trénovat, natož bojovat a soutěžit, a pak vyhrát. Clean Lean Protein nosím všude s sebou.

Stejně jako u mnoha z vás, můj život je hektický, jak pracovně, tak i co se týká rodiny. Jsem také fyzicky velmi aktivní. Těžko bych existoval bez komplexního Good Green Stuff a jednoduchého Clean Lean Protein. Good Green Stuff se postará o všechny moje tělesné systémy, zatímco Clean Lean Protein mi pomáhá s mým ketogenním životním stylem postaveném na nízkém obsahu cukrů a je životně důležitý pro růst a obnovu mých svalů. Není mnoho společností s vizí nebo posláním jako Nuzest - a je mi potěšením, že mohu přispívat k jeho růstu jako jeden z jeho hlavních vývojařů.

Mediální pokrytí

Prohlédněte si vše
NuZest in

Březen 1, 2017

Jaro za dveřmi – zbavte se únavy a nastartujte metabolismus na aktuálně.cz

Nejlepší tipy pro jarní detox a restart metabolismu a všechno, co jste kdy chtěli vědět o výhodách Good Green Stuff a báli jste se zeptat!

Prohlédněte si
NuZest in

Únor 6, 2017

Rostlinný protein, který v mnohém předčí ten syrovátkový na Běhej srdcem

Srovnání syrovátkového a hrachového proteinu na nejčtenějším českém webu o běhání behejsrdcem.com.

Prohlédněte si
NuZest in

Listopad 28, 2016

3 futuristické doplňky stravy na aktuálně.cz

Dva z našich produktů se dostaly mezi výběr futuristických doplňků z Nového Zélandu.

Prohlédněte si

Ambasadoři Nuzestu

Prohlédněte si vše